Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Dodávky ČEZ 3 měsíce zdarma pro postižené povodní

Dodávky ČEZ 3 měsíce zdarma pro postižené povodní

10.06.2013 | Štítky: Povodeň

Skupina ČEZ nabízí pomoc postiženým povodní ve formě dodávek elektřiny a plynu po 3 měsíce zdarma.

 

Princip požádání je jednoduchý - každý z dotčených zákazníků si žádá individuálně na základě dokumentu Potvrzení o poškození odběrného místa povodní (viz příloha tohoto dopisu).
Tento formulář musí být potvrzen zástupcem obecního úřadu, městského úřadu, nebo úřadu městské části. Proto bychom Vás rádi požádali o spolupráci. Žadatelům formuláře prosím nakopírujte a na základě skutečného stavu postižení jejich odběrného místa formulář následně potvrďte. U domácností a malých podnikatelů je pomoc omezena na zatopení obytných místností a provozovny minimálně do výše 0,5 metru. Netýká se garáží, sklepů, kůlen a obdobných prostor.
Potvrzený formulář zákazníci zašlou buď na adresu ČEZ Zákaznické služby, s. r. o., Plzeň, Guldenerova 2577/19, PSČ 326 00, nebo elektronicky na cez@cez.cz či osobně doručí na zákaznická centra Skupiny ČEZ, a to nejpozději do 31. července 2013.

 http://www.cez.cz/cs/caste-dotazy/povodne-2013.html

 

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry