Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Strategický plán rozvoje Městyse Davle

Strategický plán rozvoje Městyse Davle

01.06.2010 | Štítky: Městys Davle

 sprom titul 2012

Strategický plán rozvoje městyse (též SPROM) je základním dokumentem samosprávy pro řízení rozvoje městyse. Na základě analýzy strategický plán rozvoje definujepriority a cíle a navrhuje v zásobníku cílů (projektů) konkrétní rozvojové projekty. Díky tomuto dokumentu se zvyšují šance městyse uspět při realizaci vytýčených priorit a cílů. Dokument umožňuje cílené řízení městyse a lepší kontrolu.

Strategický plán rozvoje nenahrazuje navazující dokumenty, jako je rozpočtový výhled a rozpočet, územní plán, komunitní plán a dokumentace dílčích projektů a s nimi související studie proveditelnosti a žádosti o dotace. Bez schváleného strategického plánu rozvoje je řízení rozvoje obce podstatně těžší.

 V roce 2012 pořídil městys aktualizaci Strategického plánu rozvoje městyse. Dokument ke stažení (PDF) .

  

První Strategický plán rozvoje městyse z roku 2008 ke stažení zde (PDF).

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry