Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Chodníky v Davli - dotazník

Chodníky v Davli - dotazník

11.04.2016 | Štítky: Důležité upozornění

Vážení spoluobčané, chtěli bychom Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, který se bezprostředně týká naší bezpečnosti na frekventované krajské komunikaci Na Javorce a Na Náměstí. V současnosti uvažuje Městys Davle ve spolupráci s www.czechpm.cz o výstavbě bezbariérových chodníků, bezpečném zálivu autobusové zastávky a osvětlení a barevné signalizace přechodů pro chodce. Na investici se budeme snažit získat dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu. Prosíme Vás tedy o vyplnění tohoto krátkého dotazníku. Vaše odpovědi a komentáře nám poskytnou zpětnou vazbu a pomohou usměrnit charakter projektu. Dotazník je zcela anonymní, vyplnění trvá jednu minutu. Přejít na dotazník - https://www.survio.com/survey/d/A9M8E9L8F6A8P8P9U. Děkujeme.

Kalendář akcí

 
červenec 2021
PoÚtStČtSoNe 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Zobrazit celý kalendář akcí

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry