Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Oslavy ocenění Městyse Davle titulem „ Vorařská obec“

Oslavy ocenění Městyse Davle titulem „ Vorařská obec“

19.06.2014 | Štítky: Davelské akce

Pozvánka na oslavy ocenění Městyse Davle titulem „ Vorařská obec“, které se uskuteční v neděli  29.6.2014.

 

Městys Davle ve spolupráci se spolkem Vltavan Davle pod záštitou hejtmama Středočeského kraje MVDr. Josefa  Řiháka a ministra kultury pana Daniela Hermana si  Vás dovoluje pozvat na slavnostní předání  titulu  Vorařská obec u příležitosti svatokiliánské pouti na Ostrově u Svatého Kiliána, kde bude v 10,00 hodin celebrovat mši mons. Jeho eminence kardinál Dominik Duka společně s farářem štěchovického kostela panem  Pawlem Adamem Debekem.


Městys Davle společně s Vltavanem Davle zve občany a členy vltavanských spolků k účasti na těchto oslavách.

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry