Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Přerušení výuky v ZŠ Štěchovice do 14.6.

Přerušení výuky v ZŠ Štěchovice do 14.6.

04.06.2013 | Štítky: Důležité upozornění

Rozhodnutí ředitelky školy o udělení volných dnů a mimořádného volna

Dovoluji si touto cestou oznámit, že vzhledem k mimořádným podmínkám vzniklým v důsledku povodňové situace a po dohodě se zřizovatelem, vyhlašuji pro žáky naší školy volné dny podle ustanovení § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., a to na 3. června a 4. června 2013.

Dále oznamuji, že na základě „Sdělení MŠMT k úpravě organizace školního roku ve školách a školských zařízeních postižených povodní" ze dne 3.6.2013, č.j. MSMT-23973/2013, vyhlašuji pro žáky naší školy na dny
5. června až 14. června 2013, tj. na osm pracovních dní
mimořádné volno.

Protože ve Štěchovicích stále trvá III. stupeň povodňové aktivity a evakuace obyvatel, není v současné době možné zajistit péči o nezletilé žáky, jejichž rodiče se nemohou v době mimořádného volna o své děti postarat, v náhradních školách nebo školských za řízeních.

 

Mgr. Hana Králíková, v.r.
ředitelka školy

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry