Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Šálek čaje s Divadlem Tichá pošta 25.4.

Šálek čaje s Divadlem Tichá pošta 25.4.

22.04.2013 | Štítky: Davelské akce

Ve čtvrtek 25. Dubna v 19:00lundonia logo

Esenciální poezie plná života i snění z autorského šuplíku Divadla Tichá pošta. Tvůrčí parta na počest otevření nového prostoru Lundonia Hub Davle vyměnila své oblíbené pražské scény, jako je Divadlo Na Prádle nebo Divadlo Kampa, aby si dala šálek čaje s vámi!

Účinkují: Dana Benešová-Trčková, Dana Potočková, Bohuslava Kánská, Teodora Sobotková, Radek Koula, Dan Ryška a Michal Matola.

!VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

 

LUNDONIA HUB DAVLE

 

Budova Vltavanky naproti lékárně, 1. Patro, vchod ze dvora

K Pivovaru 3, 25206 Davle

 

http://www.lundonia.cz/products/salek-caje-s-divadlem-ticha-posta

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry