Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy

Suvenýry

06.09.2011 | Štítky: Městys Davle

Na úřadě Městyse Davle v pracovních hodinách je možné zakoupit zajímavé publikace, odznaky, turistické známky a další upomínkové předměty vztahující se k Davli a jejímu bezprostřednímu okolí. Na vyžádání je též možno zaslat předměty na dobírku. 

Turistické známky a kartičky jsou k dispozici též na benzínce v Davli (u mostu Vltavanů), která má otevírací dobu non-stop.

 

Posázavský pacifik z Prahy do Čerčan a Dobříše na starých pohlednicích, 2013

Aktuálně vyprodáno!

Kniha popisuje jednu z nejhezčích a technicky nejsložitějších lokálních tratí - Posázavského pacifiku - prostřednictvím starých map, pohlednic, historických fotografií a jízdních řádů. Kniha je k zakoupení na úřadu městyse Davle za 280.- Kč.

Turistická známka

30,- Kč

Turistická mapa Stř.kraje, pohledy

50,- Kč

Pamětní karta (klub českých turistů)

25,- Kč

Pohled z Davle

6,- Kč

Odznak z Davle (1 ks)

30,- Kč

Kniha Davle u Prahy 2008

95,- Kč

Kniha Krajem soutoku Vltavy se Sázavou

320,- Kč

Pamětní medaile od ak.soch.Michala Vitanovského vydaná k znovuzískání titulu Městys Davle

350,- Kč

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry