Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Uzavírka silnice Štěchovice Masečín

Uzavírka silnice Štěchovice Masečín

26.02.2015 | Štítky: Důležité upozornění

Vážení občané od 1.3.2015 do 31.5.2015 dojde k uzavírce silnice Štěchovice Masečín (III/1023) z důvodu výstavby vodovodu a kanalizace. Zároveň dojde k dočasné změně trasy, zastávek a spojů na linkách Pražské integrované dopravy 314 a 440.

Na lince 314 budou vybrané spoje zajíždět mezi Hvozdnicí a Bojanovicemi také do Masečína.

Linka 440 bude v provozu pouze ve všední dny mezi 6-19 hodinou a na své trase budevozdnici, Sloup a Davli.

 

Obyvatale Sloupu bychom rádi upozornili, že uzavírka vyvolá silnější provoz na silnicích Sloup - Měchenice a Sloup - Davle. Jezdětě velmi opatrně, než si řidiči z Masečína zvyknou!

 

 

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry