Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Zrušení II. stupně povodňové aktivity

Zrušení II. stupně povodňové aktivity

12.06.2013 | Štítky: Důležité upozornění

Černošice - povodňová komise obce s rozšířenou působností

II. stupeň povodňové aktivity (SPA) na řece Berounce a na řece Vltavě - odvolání

Dne 12. června 2013 v 8:00 hod. byl povodňovou komisí města Černošice, obce s rozšířenou působností, odvolán II. stupeň povodňové aktivity (stav pohotovosti) na řece Berounce na území okresu Praha - západ, a to na základě poklesu sledovaných výšek hladin a průtoků pod úroveň mezních hodnot a na základě předpokládaného dalšího poklesu těchto hodnot.
Dne 12. června 2013 v 8:00 hod. byl povodňovou komisí města Černošice, obce s rozšířenou působností, odvolán II. stupeň povodňové aktivity (stav pohotovosti) na řece Vltavě na území okresu Praha - západ, a to na základě poklesu sledovaných výšek hladin a průtoků pod úroveň mezních hodnot a na základě předpokládaného dalšího poklesu těchto hodnot.

Mgr. Filip Kořínek
předseda povodňové komise

kontaktní telefony: 724 005 981, 602 342 649
Vyřizuje: JUDr. Markéta.Fialová, místopředseda PK ORP

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry