Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Kalendář akcí Den otevřených dveří ZŠ Davle

Den otevřených dveří ZŠ Davle

18.01.2012, 10:00 – 18:00 (ZŠ Davle, Davle )

Vážení rodiče, přijměte prosím pozvání na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se bude v naší škole konat ve středu 18. ledna.

V průběhu celého dopoledne (8-12:30 hodin) můžete navštívit vyučování ve všech třídách naší školy a poznat tak práci našich učitelů, zázemí naší školy i naše šikovné žáky.

Speciální program máme připraven pro předškoláčky a jejich rodiče. Od 10 hodin je v prvních třídách připraven krátký program, který dětem ukáže jak ve škole pracujeme, provedeme je školou, ukážeme školní družinu. Děti z MŠ Davle a MŠ Hvozdnice jsou zvány i se svými učitelkami, ostatní děti pak v doprovodu rodičů.

Odpolední hodiny (14-18 hodin) můžete využít ke konzultaci s učitelkami prvních tříd a ředitelkou školy, seznámit se s prostory naší školy a jejím vybavením.

Přijďte se k nám podívat - těšíme se na vás

Jana Hrubá, ředitelka školy

www.zs-davle.cz

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry