Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Kalendář akcí Koncert Ústřední vojenské hudby s Jožkou Šmukařem

Koncert Ústřední vojenské hudby s Jožkou Šmukařem

04.07.2012, 00:00 – 23:59 (fotbalové hřiště, Davle )

 

místo: hřiště Slavoje Davle (v případě nepříznivého počasí se produkce uskuteční v sále Hotelu Pivovar)

 

Program:

18:30 Koncert Ústřední hudby České armády se dvěma zpěváky (jde o vystoupení jedné ze dvou významných kapel České armády o jejíž vystoupení na našich oslavách se prostřednictvím bratra Václava Bendy zasloužila zpěvačka Vladislava Patáková a hlavní inspektor vojenských hudeb pplk.Bc.Karel Mišák,DiS).

20:00 Vystoupení hudební skupiny Jožky Šmukaře

22:00 Ohňostroj

Vstupné 60 Kč

 

Leták ke stažení (PDF)

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry