Davle: oficiální prezentace městyse

Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Klidný život v blízkosti Prahy
Úvodní stránka Život v Davli Aktuálně z Davle Vybavení pro kulturní a spolkovou činnost městyse Davle

Vybavení pro kulturní a spolkovou činnost městyse Davle

17.08.2022 | Štítky: Investiční akce

Název projektu: Vybavení pro kulturní a spolkovou činnost městyse Davle
Registrační číslo: 21/008/19210/120/069/002447
Název žadatele: Městys DAVLE
Operace: 19.2.1 - Podpora provádění operací v rámci komunitně vedeného místního rozvoje

Městys Davle získal pro pořádání kulturních a spolkových akcí mobilní vybavení pro pořádání akcí ve venkovním prostředí. Toto vybavení je dostačující pro důstojnou prezentaci i v případě úspěšného zápisu Vltavanu Davle na seznam UNESCO. K dispozici tak máme jednu ozvučnou soustavu s dvěma mikrofony, rozšířili jsme možnost na sezení na 40 párů stolních setů (pořízeno deset nových setů), získaly 4 nové nůžkové "party stany", které doplní přístřeší ke dvěma stávajícím rozkládacím stanům zakoupenými před dvěma lety a získali možnost prezentovat práci spolků, klubů s jiných organizací na dvou mobilních informačních panelech.

Celkové výdaje činily 223 919.15,-

Příspěvek z EU 114 646,-
Příspěvek z národních zdrojů 64 489,-

Kalendář akcí

I v Davli je živo a o zábavu a akce není nikdy nouze. Sledujte náš pravidelně aktualizovaný kalendář akcí a událostí na našich www stránkách.

Časopis Soutok

Informační periodikum Městyse Davle, které vychází od 13. května 1970. Vychází nákladem 300 výtisků jako dvouměsíčník.

Ke stažení

Vize rozvoje Davle

Dlouhodobě úspěšný rozvoj je hlavním cílem společenství obce a jeho zajištění je také rozhodujícím úkolem obecní samosprávy. Bez ohledu na téměř neomezenou pestrost cest, k jeho naplňování je nezbytné především dokázat probouzet a využívat místní zdroje a pružně reagovat na aktuální příležitosti, výzvy a omezení. To není možné bez aktivní spolupráce a koordinace aktivit obyvatel obce, podnikatelů a dalších subjektů, které v území působí a které jej svou aktivitou ovlivňují.

Více zde

Mobilní aplikace Městys Davle

Pro občany vlastnící "chytrý telefon" máme připravenu mobilní aplikaci „Městys Davle“, která usnadňuje komunikaci s úřadem městyse. V mobilu tak budete mít všechny důležité kontakty. Umožní Vám snadné nahlášení oprav a nedostatků v Davli. Samozřejmostí jsou informace o novinkách a akcích.
Stáhněte si aplikaci Městys Davle pomocí QR kódu, pomocí uvedeného odkazu (http://my.adamapp.com/download/6182), nebo vyhledáním názvu Městys Davle na Google play nebo App Store.

Turistika Davle

Davle má úžasnou přírodu na soutoku Vltavy a Sázavy, ležícího nedaleko od geometrického středu Čech (vrch Ďábel). Turisté a cyklisté mají k dispozici trasy značené do všech světových stran.

Turistické trasySuvenýry